Přípravky, které používám aneb kosmetika bába kořenářka...

 

Pro masáž těla používám výhradně přírodní certifikované oleje  a produkty, které pochází ze soukromé malé destilační firmy v  severní Africe.

Krom účinků samotné masáže či procedury, použité produkty pokožku nádherně provoní, vyhladí, hydratují a zároveň i posilují obranyschopnost organismu, jedná se o složky, které jsou s láskou získávany z bylin a rostlin...Oleje této značky mají vysoký obsah 100% esenciálních olejů z rostlin divoké přírody severní Afriky , nádherně se vstřebávájí do pokožky. 

Produkty , použité při těchto terapiích , jsou 100% přírodního původu.

Suroviny jpro tyto přípravky jsou zpracovávany velmi šetrnými tradičními metodami, byliny  a rostliny popř. jejich části, jsou ručně sbírané a to v době, kdy mají nejvyšší chemotypovou hodnotu. Na základě šetrného sběru , skladování a zpracování těchto surovin, zachovávají si výsledné produkty (esenciální oleje, květinové vody, jíly, masky, pudry ) své charakteristické bioaktivní látky, vitamíny a minerály.

Výtažky  a extrakty jsou z bylin pouze z ekologického zemědělství nebo z volné "divoké přírody". Neobsahují ropné produkty (paraffinum liquidum), rafinované oleje, syntetická barviva, umělé parfemace, konzervanty ani suroviny GMO. (Informace o skladbě olejů značky YASMINKA jsou zaručené a ověřené).

 Na masáž používám výběr z několika typů masážních olejů , přidávám bylinné a rostlinné éterické oleje.