Přípravky, které používám aneb kosmetika bába kořenářka...

 

Pro masáž těla používám výhradně přírodní certifikované oleje a produkty, značky Yasminka (www.yasminka.cz), a také produkty značky ATOK (https://www.originalatok.cz).

Krom účinků samotné masáže, použité olejíčky pokožku nádherně provoní, vyhladí, hydratují....Stejně tak pěstící a ošetřující procedury provádím touto kosmetikou. Oleje značky YASMINKA mají vysoký obsah 100% esenciálních olejů z rostlin divoké přírody severní Afriky , nádherně se vstřebávájí do pokožky. Přípravky vynikají omamnou vůní tajuplného světa Orientu. Například terapie, jež nabízím, vám poskytnou opravdu luxusní péči. 

Oleje, mýdla, jíly, scruby, peelingy a pudry (rozdrcené květy, kořeny, listy bylinek), použité při těchto terapiích jsou 100% přírodního původu.

Suroviny jpro tyto přípravky jsou zpracovávany velmi šetrnými tradičními metodami, byliny jsou ručně sbírané a to v době, kdy mají nejvyšší chemotypovou hodnotu. Na základě šetrného sběru a jeho zpracování si  zachovávají charakteristické bioaktivní látky, vitamíny a minerály. Neobsahují ropné produkty (paraffinum liquidum), rafinované oleje, syntetická barviva, umělé parfemace, konzervanty ani suroviny GMO. (Informace o skladbě olejů značky YASMINKA jsou zaručené a ověřené).

 Na masáž používám výběr z několika typů masážních olejů , v případě Breussovy masáže a anticelulitidní, se používají specifické přípravky.